Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde nalézt ovladač základní desky NA380?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, kde stáhnout ovladač na zákaldní desku Liteon NA380. Na stránkách výrobce už to není a potřebuju nainstalova ovladače od USB a zvukové karty, pokud někdo víte kde se dá stáhnout nebo máte čas mi to najít, bohužel jsem hledal přes celý google a nic, tak bych vám byl hodně vděčný. Předem díky

zvuk je: C-Media AC97 Audio Device. Nejde mi to nasintalovat, a nejde ani nainstalovat USB. Při instlaci mi to napíše: Průvodce aktualizací hardwaru nelze ukončit. Už nevím co s tím, asi nemám potřebné ovladače pro tuto desku s chipsetem SIS645DX.

C-Media AC97 Audio Device

to je obecný název, čili nesmysl.
kdybys měl nainstalovaný driver chipsetu SIS645DX, možná by se začal detekovat přesný typ zvukovky.
a kdybys nevyhodil instalační cd s drivery k té základní desce, už by ti to dávno fungovalo.

1) někde si konečně vygoogli a nainstaluj driver parodie na chipset SIS645DX.
2) nainstaluj a spusť si siw - hardware - pci: vpravo vylistuješ přesný typ zvukovky ... vygoogluj její ovladač.
3) příště si zase kup shit_základní desku od skomírající shit_firmy se shit_supportem.