Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem recenze mobilních telefonu Sony W100

ahoj,koupil jsem si nyní mobilni telefon Sony w100 walkman,tak bych potřeboval nějaké stranky kde bych sehnal skutečné informace.Mobil se me vybije behem jednoho dne.Uz jsem byl u prodejce a ten me vymenil bateriiale nepomohlo to.Volam tak 20-30 minut deně a baterii je na 30% večer...

Pod zadním krytem se nachází baterie s kapacitou 1000 mAh, což je velmi slušná hodnota, která telefonu při běžném používání vystačí klidně na 4 až 5 dní.

tady píšou toto,ja ho mám po 15 minutovém hovoru na 60% nabití...tak to bude asi něco špatně....