Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojení ssd do pc

Ahoj potřebuju radu odborníků. Potřebuju vědět jak zapojit ssd disk do základní desky asus sabertooth p67 abych na něm mohl mít OS. Vím že se to musí zapojit někam do sata port 0 a pak v biosu nastavit AHCI atd. Ale já port 0 na své desce nevidím. Je tu někdo kdo mi napíše stručný návod jak to zapojit prosim...ja jinak nemuzu nainstalovat Windows na ten ssd.

No jako instalator to vidí uplně v pohodě na nej instaluje ale nekdy se povede jenom 20% někdy 2% instalace a když se to povede celý tak pak párkrát restartuje jak má ale ke konci fáze instalace už nenabootuje a celý proces se opakuje znovu :(