Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s operační pamětí

Zdravím,
po spuštění počítače se ozve zhruba deset "pípnutí" a dále počítač zůstává zapnut, avšak "nenabíhá". Se spuštěním počítače byly problémy už asi měsíc zpátky, občas "naběhl normálně",ale po chvíli se objevila modrá obrazovka s hlášením problému s operační pamětí. Postupně počítač pracoval již pouze v nouzovém režimu a to ještě až po x-tém spuštění. Teď už počítač pouze "pípá". Prosím o radu, zda-li by stačilo pořídit novou operační paměť nebo je lepší zajít hned do servisu. Předem děkuju za případnou odpověď.

a co to pise? pokud mas treba v PC dva pametove moduly, tak jeden vyndej zkus a pokud nic tak zkus druhej, jestli nic, tak to velmi pravdepodobne pamet nebude.
co mas za desku, nemas v manualu popsano, co znamenaji beep code? jestli je cerna obrazovka a jenom to pipa, tak bych to na pamet netipoval, ale jen osobni tip, procti manual a budes vedet vic.