Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus N73SV-V1G-TZ345X problém

Dobrý den,
vlastním notebook Asus N73SV-V1G-TZ345X, který má na levé straně panel na ztišení, zesílení,vypnutí zvuku atd. Jenomže po zapnutí se mi stalo, že se změnila obrázek na ploše a notebook se nějak nakonfiguroval. Od té doby panel na ovládání zvuku přestal reagovat. Jenom svítí. Děkuji za odpovědi. (notebook už mám nějaký ten měsíc)

Jdi na asus.com
services/support/ ke stažení
vyplň sekce notebook N73 a N73SV
zvol windows 7 nebo windows 7 64 podle toho co tam máš
dostaneš se k ovladačům pro svůj ntb
myslím je potřeba stáhnout a nainstalovat Keyboard Device Filter Utility v others.
dej vědět jak to dopadlo