Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složený nový PC

DObrý den
sestavil jsem si vlastní pc a nejprve mi všechno běželo normálně akorát monitor při zapnutí chytil signál a hned zase vypadl. To jsem zjistil že jsem zapoměl ke grafické kartě zapojit napájení. Zapojil jsem a vše běželo ok. Tak jsem pc vypnul a další den znovu zapnul. A opět monitor při spuštění jakoby má signál kterej ihned ztratí a ještě k tomu se PC tak po půl minutě vypne. CO se najednou stalo?:-( Prosím o radu děkkuji

Osobně v tuhle chvíli bych udělal to, že bych si vytáhl desku (s CPU), ramky, zdroj, grafiku.

-Dej si to na stůl na nějaký nevodič
-Vytáhni baterku na zákl.desce a spoj + s -
-Zapoj do toho grafiku, monitor, klavesnici a vsechny kabely potrebny od zdroje.
-Zapni a sleduj (pokud tam je), jestli se rozsvítí nějaká kontrolka na desce.
-Pozorně se podívej, jestli máš dobře zapojenej větrák od CPU
-Spoj PWR_SW

(Tohle všechno prováděj za předpokladu, že máš všechny chladiče jak na desce tak na CPU tak na grafice dobře nasazené!)

Zkus a uvidí se.