Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sledování zásilek z Amazon

Po objednání zboží můžu sledovat jeho "trasu" buď na Amazon nebo na USPS. Došla do Danvers MA a má status Delivered. Mám to chápat že už se dál nepřesouvá nebo jí naložili a USPS jí přestalo sledovat? Jak přesně o tom Amazon informuje Vás...?

To neni pravda, USPS bez problemu prepravuje po svete.

Jestli mas dopravu pres USPS, tak USPS dopravu mimo americky kontinent nesleduje. Proto mas jako delivered posledni misto v US, odkud by zasilka mela jit do CR. Pokud mas tracking number, muzes zkusit sledovani u ceske post. nevim jak je to ted, ale pred rokem to jeste fungovalo, i kdyz ne moc presne.

Ano mas cekat. Ked sa ti uz nechce cekat mozes si zabehnut kolecko okolo domu :)
Ono sa moze aj stat ze to bude tyzden na colnici az kym si to nevyzdvihnes a nezaplatis clo+DPH apod.
P.S. ked si objednas z nemeckeho alebo britskeho amazonu (EU) tak neplatis ziadne clo ani dodatocne DPH, ptz EU je colna unia.