Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zajímavé skiny

Našel jsem u jednoha pacoše docela hezký naskinovaná Windows XP

invader.aspx
stáhni
AlienGUIse™ with Invader.

Další skiny ke stažení /líbí se mi Alien Morph/ http://www.stardock.com/oem/index.asp?oem=alienware &redirect=2

/stáhnout a rozbalit do "c:\Program Files\AlienGUIse\Themes"

a teď mě někdo prosím odkažte na tu diskuzi /tady/ o pracovní ploše kde je kreslená dračice nějak jsem ji ztratil a nějak nemůžýuý přes hledání najít. dík.

hmm zkusil sem ten theme.. moc me nezaujal .. tak sem ho odinstaloval a od ted mam znicene ikonky u dokumentu, obrazku .. asociace sou v poradku ale treba .doc dokument ktery se jinak otevira v openoffice ma ikonku .rtf (takovou tu obycejnou wordpadackou).. a nejen to.