Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHPBB3 socialnet na styl we_clearblue

Ahoj,chci se zepatat jestli jde viewtopic.php tento mod pro toto forum se stylem we_clearblue
Vše jsem dělal asi 3x,vše přepsal jak bylo v install.xml a další a při instalaci mi to napíše Všeobecná chyba,maximum charakter is 24,hledal jsem všude,ale nenašel jsem kde to může být.
Děkuji

Často to na hlavní stránce píše chybu template->_tpl_load_file(): File ./styles/prosilver/template/overall_header.html does not exist or is empty a někdy to jde,ale chat neni vidět,mam zaplý aby byl,ale nevidím ho