Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doplňky k ICQ 5.1

Prosím nenašli by se nějaký doplňky-pluingy atd...?nNapříklad nějaký nový tZers animace atd.. Díky mooc..A kdyby teď nic nebylo,tak mě prosím průběžně informujte...Díky
VÍM,ŽE TOHO ASI JEŠTĚ MOC NEBUDE..

P.S: Mě google nic nenašel...

V tom prípade tu je to:

Vymazať súbor c:\Program Files\ICQLite\LiteDataFiles\banners.xml a miesto neho vytvoriť adresár c:\Program Files\ICQLite\LiteDataFiles\banners.xml\. Funguje pre všetky verzie.

No a práve som sa do adresára ICQ pozeral, aby som mohol hodiť tieto adresáre a zistil som, že ten banner killer, ktorý používam s touto verziou (5.03) robí to isté.::)