Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění předinstalovaných aplikací

Dobrý den,
koupil jsem si Nokia N97mini a hrozně mě štve neuvěřitelný počet předinstalovaných aplikací, které nikdy nepoužiju. Nelze je odstranit ani přes správce aplikací ani přímo v menu přes "organizovat" tak, jako lze odstranit aplikace, jež jsem si nainstaloval sám. Jsou to hovadiny typu Twitter, Hi5, Facebook a spoustu dalších věcí, které opravdu nechci ani vidět. Existuje způsob, jak je odstranit bez toho, abych telefon hacknul? například nějak přes PC...problém je v tom, že každá nová aplikace, kterou si přidám se objeví na konci...potom si ji musím přetáhnout nahoru abych nemusel neustále scrollovat mezi tuctem naprostých hovadin... achjo :(
Díky za odpovědi!

Po preinstalaci firmwaru na nokii N97 mini jsem tam mel take aplikace jako CNN, ELLE, Facebook,HI5 a pod.Byla jich nehorazna spousta. A nesly odstranit standartni cestou. Tak jsem pouzil trojhmat a tim s formatoval pamet C. Tyto programy byly timto odstraneny. Zustal jen Joikuspot, Qik, Boingo, Vlingo. Zkuste. Trojhmat je shift levy (silna sipka smerujici nahoru na leve strane klavesnice) mezernik a backspace. Tyto tri tlacitka drzet pri startu telefonu az do uplneho zapnuti.