Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem při spuštění PC se větráčky jen pootočí - kde je chyba?

Dobrý den, dostal jsem PC od kamarada na zpravení. Základní deska je: K7T Pro2 VER:1 Procesor AMD 1.2Ghz, 2x256MB DDR RAM a grafika 32MB, grafika je 100% funkční, byla testována v druhém PC a zdroj mám svůj testovací který je taky 100%. Problém je v tom že při zapnutí PC, pc jelo cca 20s a pak se samo vyplo, ani monitor nedostal žádný signál, udělalo mi to 2x a poté už jen při spuštění PC se větráčky na zdroji a chaldiči procesoru jen pootočí a to ještě při puštění tlačítka POWER. Nevíte někdo kde je chyba? Děkuji
Zmena predmetu, pôvodne: kde je chyba? (los)

- nafouklé kondíky
- kraťas na desce
- špatné chlazení (špatně nasazený chladič, špatně nanesená či poškozená pasta)

Tohle bys ale měl vědět, když "zpravuješ" počítače. A když je zpravíš, co na to ty počítače říkají? A co jim vlastně říkáš?

on to moze byt aj vadny CPU (taky ktory by skratovaval napajanie) alebo vadna doska ale nie kondiky ale odpalene DC menice (skrat) alebo nejaky skrat kdekolvek v PC. Pretoze to cuknutie vetrakov moze znamenat ze zdroj sa snazi zapnut ale zisti skrat a hned sa aktivuje protiskrat ochrana a teda zdroj sa hend aj vypne. Moze to tak byt ale moze byt problem cokolvek na doske apod. Z dotazu sa neda usudit co je vadne. Jedine s pomocou jasnovideckej gule :) Dotazovatel musi pouzit oci a vsetko skontrolovat, vsetko nepotrebne poodpajat (vcetne RAM a vsetkeho ostatneho), vybrat dosku na stol, a pouzit aj trochu intuicie a vymienat komponenty...
P.S> a dotazovatel nepise ci sa to po dlhsom case (vychladnuti) zas zapne na 20 sekund - v tom pripade by to bolo len prehrievanie (odpadnuty chladic)