Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router, testova otazka

Ahoj. Mohli byste mi please pomoci s touhle otazkou? (jen jedna odpoved je spravna)

podle jakych udaju rozhoduje router o odesilani paketu
A) cilova adresa a metrika k cilove siti
B) cilova adresa a TTL parametr
C) zdroj. adresa a metrika k cilove siti
D) zdroj. adresa a TTL parametr

dekuju

Na druhou stranu fráze: rozhoduje router o odesilani, lze taky chápat tak, jestli paket pošle nebo ne. Pokud bude cílová adresa nějaká, kterou nemá ve směrovací tabulce nebo TTL je 0, tak nic neodešle. Pokud je vše v pořádku, tak ano. No, těžko říct potom. :-)