Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením WIFI

Dobrý den,
prosím Vás mám takový malý problém s připojením WIFI v mé oblíbené hospůdce.
Jedná se o to, že jak příjdu se svým NB a chcu se připojít, tak síťovou adresu mi to načítá, ale pochvíli se wifi vypne. Prvně jsem si říkal, že problém je u mě, tak jsem celý PC zformátoval a poté nainstaloval nový operační systém (XP). Na wifi co mám doma a na wifi co má moje sestra, tak jsem se připojil bezproblému. Přišel jsem znova do své hospůdky a opět mi dělalo to samé. Načítaní adresy a poté se wifi odpojila respektivě vypnula. Druhá věc co mě napadla, že problém bude u nich, jenže jsem to hned vyvrátil, když přišel známy a v poho se připojil. Na svém mobilním telefonu jsem se taky bezproblému připojil.
Takže kde může být problém?
Nemohli byste mi prosím poradit, protože jsem zoufalý :-(
Předem moc děkuji za odpovědi.

Siet ma len jedno z nich, ale ten kto vypisal to "wpa/wpa2" to proste nerozlisuje ptz sa to programatorovi nechcelo pisat 2 osobitne hlasky tak to nacpal do jednej :) Ak to vypisoval Windows tak moze byt ze z toho bol ten Windows blby, ja som myslel ze to je uz v SP2 ale je mozne ze ako pise Wikan je nutne mat SP3, ja to neriesim mam SP3 odkedy vysiel, plus vsetky autoupdate. Nema vyznam pouzivat Windows bez updatov, je v tom milion dier a chyb, je to aj nebezpecne pouzivat bez posledneho SP a updatov.