Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 5530 - škrábnutý displej

Ahoj,

mám nokii 5530 a dneska jsem si jí omylem hodil ke klíčům a udělal jsem mi docela dost velký škrábanec. Zrovna mi měla přijít za 4 dny fólie. Tak chtěl bych se zeptat. Slyšel jsem že jsou nějaké krémy kterými jse dají odstranit nějak ty škrábance? A nebo něčím jiným

Děkuji

Jo, to vím ale mě spíše zajimalo jestli nemá někdo zkušenosti s dotykovým displejem a těmito přípravky protože ,,nepoužívejte na dotykové displeje" to je všude. Ale na youtube sou na to i videa :( Takže nevím