Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém so zvukom vo Windows 7

Čaute,
mám problém, pred 3 dňami som dostal od známeho 1,5 GB ram do počítača, tak som sa rozhodol že si na počítač nainštalujem Windows 7 (pôvodne tam bolo XP). Po inštalácii som ale zistil že mi nejde zvuk, ovládače čo mám k zákl. doske mi nefungujú (z cd a keď ho otvorím, tak mi napíše len EXIT). Prosím pomôžte mi. Vopred ďakujem :)

Pre istotu napíšem aj zostavu:
Zákl. doska: shuttle AV49V/VN
1,5 GB RAM
Graf. karta nVidia geForce tornado4 MX 64MB
40GB HDD
Viem že na windows 7 slabá zostava, ale zdá sa mi že ide lepšie ako pôvodné XP.

XP nema ziaden problem s 1,5GB RAM. Ked ti to blbne tak tam nastavaju chyby RAM co sa ale prejavi blbnutim akehokolvek OS, je uplne fuk ci to zblbne v XP hned do BSOD alebo Win7 o 2dni ale dokonale ze uz nenabehne nikdy, ked blbne aj cisto nainstalovany XP, tak mas velmi zasadny problem v HW.