Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte který z těchto ntb

Zdravím, bohužel mi shořelo PC, tak bych chtěl nový, ale teď bych potřeboval spíše ntb, páč je praktičtější... chtěl bych poradit které z těchto ntb by byla asi nejlepší volba a nebo pokud znáte lepší v téhle cenové relaci nebo lépe řečeno do 9000, protože teď nějak nemám zrovna hodně peněz, tak mi tu pls hoďte link. Hlavně bych to ntb využíval na internet, jdu na IT školu, takže i nějaké to programování a někdy si zahraju wowko, cssko a jiné starší hry... chtěl bych zkusit i nějaké ty nové, ale pochybuju že s těmito ntb to půjde :D
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 812K3000191J
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 812K30001832
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 812K30001838

Moc děkuji za odpověď

Ten acer nema Windows.
Z tych HP si vyber ci chces intel alebo AMD, vykon pre hry maju vsetky 3 uplne mizerny, ale priblizne stejny. Ten AMD je fusion s tusim len 18W tepelny vykon, co je velmi setrne takze by to mohlo dost vydrzat na baterku a nehucat, ale nemal som to v ruke tak nezarucujem nic. Graficky vykon je tusim podobny (mizerny) u vsetkych troch. Stare hry ale sa na tom asi budu dat zahrat nejako priemerne (P.S: mozno stare hry pojdu aj relativne slusne, tie chipsety a teda integrovane grafiky su moderne typy, oproti starym vybehovym integrovanym grafikam spred 3rokov maju vykon o dost vyssi)

acer radsej nekupuj ziaden, a xp uz nekupis a nebudu k tomu ani ovladace pre xp.

z tych dvoch HP ono je to tusim tak, ze ten s intel CPU ma CPU vypoctovo vykonnejsi jak ten AMD E-350, ale zas intel grafika je tusim 2x slabsia jak ta v AMD E-350, tak si vyber :) Obe su vypoctovym vykonom relativne slabe (na to co chces by to ale aj malo stacit ako tak), ale zas setrne, hlavne to AMD by malo byt hodne setrne na spotrebu.

P.S: podla tohoto webu http://www.anandtech.com/show/4023/the-brazos-perf ormance-preview-amd-e350-benchmarked/5 je AMD E-350 u hier o dost rychlejsi jak dokonca i3 ale si je to prave kvoli tej AMD grafike. Samotny CPU v tom E-350 je totiz slabsi jak intely.