Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Comp začal znenadání blbnout (samovolný restart)

Ahoj, mám takovej problém, prosím pěkně. Zničehož nic se mi dnes sám od sebe dvakrát restartoval počítač v rozmezí cca tří hodin. Nic jsem s tím compem nedělal. Před týdnem jsem ho projížděl Superantispywarem a je čistej. Tak mě napadlo, jestli ho nemám zasranej zevnitř - což bude asi pravda, páč jsem na to neměl kvůli stěhování a práci na baráku čas. Myslíte si, že by to třeba mohlo bejt tím prachem, co bude vevnitř? Mám Windows XP Professional SP3. Děkuju za trpělivost.

"Kdyby ses podíval, tak jsem o rádek nahoře dal obrázek z měření. Když neumíš, nebo nechceš poradit, tak si ze mě nedělěj aspoň prdel." Ale kdeze ja si robim srandu zo Speedfanu. Stiahni Everest, ten dokaze teploty priradit ku komponentom. Mozes v nom zatazit system, pozriet graf teplot atd., atd.,...
Zmazal si prispevok a napisal iny? Rozumne.
"že se mi to restartovalo poprvé hned po spuštění" Ono to moze byt prakticky cokolvek, nielen teploty.