Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání PC

Dobré ráno, lidičky potřebuju poradit prosim, vždy když rozbaluji několikararový soubor ať už WinRarem 7-Zipem i Total Commandrem jsme to zkoušel, vždy zamrzne PC, už jsem kvůli tomu několikrát přeinstaloval Win. Nezamrzá to na stejném procentu, mám tu několik souborů které potřebuju rozbalit, a u každého se to sekne jinak, u některého hned na začátku u některého po pár %,. Neví někdo pls čim by to mohlo bejt jssem z toho zoufalej díky

To je velmi zapeklitá záhada, tu je možné řešit například vylučovací metodou:
1. Máte-li možnost, zkuste to rozbalit na jiném počítači - pokud to nejde je chyba v souborech, jinak ve vašem PC.
2. Zkontrolujte paměti RAM například programem MEMTEST - nechte běžet několik hodin - musí být bez jediné chybičky, pokud je to OK je chyba jinde.
3. Zkontrolujte spolehlivost disku - sám vyrobte nějaké ZIP/RAR soubory srovnatelné velikosti a zkuste rozbalit, pokud je to OK, je chyba v OS?
4. Zkuste jiný OS (Live Linux?)