Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel kombinace

Příjemný podvečer,

byl by někdo tak moc hodný a uměl mi naprogramovat do exelu a následně zaslat do mailu výpočet pro včechny varianty kombinací čísel v rozsahu od do?
Protože neví,jestli jsem dostatečně matematicky přesný tak dám konkrétní příklad:
jestliže do jednoho okénka zadám hodnotu 1 a do druhého hodnotu 5 tak pořebuji vygenerovat všechny možné kombinace této řady tzn:

1 3 2 5 4 atd. atd. až do konce

Předem děkuji za pomoc a pro případného dobročiníka mail mifex@seznam.cz

Hezký den všem !
Upravena velikost písmen. (Kurt)
Změna předmětu, původně: Exel kombinace (host) (touchwood)

Další informace zde: http://pc.poradna.net/q/view/705725-permutace-prog ramek-ci-utilitku-na-vypocet-permutace-x-z-x-ruzny ch-prvku (touchwood)

Pokud máš zájem pošlu ti hotový program na předpovídání čísel ve sportce.
Bere v potaz: den a hodinu výpočtu, den a hodinu tahu, roční období a fázi měsíce, tažená čísla za dobu existence sportky, nejčastěji tažená čísla v období plánovaného tahu a ještě sedm dalších hodnot, které nejsou zadarmo.
Úspěšnost 25%
Cenu si jistě umíš alespoň zhruba představit.

Já jsem možná pošetilý,ale určitě né BLBÝ!!!
Snad si nemyslíš,že budu platit,za naprosto,ale naprosto nesmyslný generátor náhodných čísel.To se budeš muset obrátit na nějakou PL léčebnu,tam snad nějakého zoufalce najdeš.
Ale i tak díky,za ztracený čas.

to je už fakt na diagnózu. :-) A co z toho, že jsi našel 3 opakování? Jen to potvrzuje fakt, že tahy jsou na sobě nezávislé a statisticky dává smysl až velká množina dat, tj. reálně nesmysl, protože než se taková množina nashromáždí, tak naše Slunce už dávno bude bílým trpajzlíkem a naše Země jen kusem zmrzlého ledu. Už cvak?! :-)