Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vypalováním

Dobrý den,potřeboval bych pomoct...problém je v tom že když vypaluju normáně se vytvářej data...normálně to dojde do konce,ale při kontrole se vyskytne chyba s a ukazuje se mi Burn process failed at 2x(2,770kb/s)a nevím co s tím je jestly chyba v DVD nebo v mechanice.pŘEDEM DĚKUJI ZA RADY

A preco to vypalujes len rychlostou 2x? Jaka vypalovacka, jaka znacka a typ DVD media?
Skusit iny typ a znacku media, nastavit inu rychlost, spravidla je idealne nastavit nejaku rychlost medzi min. a max. rychlostoiu uvedenou na mediu.

Co je s tim z tych dodanych informacii nemoze vediet urcit ani jasnovidec. Je problem bud s mechanikou (stara,vadna,apod) alebo s mediom (nekompatibilne, vadne, apod), alebo so software (nastavenie vypalovacieho programu alebo ovladace chipsetu apod).