Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno domácí tel ústředna nebo nějaký chytry telefon na pevnou linku

zdravím,

mám domů přivedenou pevnou linku, a doma v přízemí jeden telefon a v patře druhý telefon - jako paralelku

potřeboval bych co nejlevněji vyřešit nějakou telefonní ústřednu nebo nějaký "chytrý" telefon který umí přepojování
tzn. zvenku mi někdo zavolá, zazvoní oba telefony vezmu na jednom nebo druhém, a když zvednu na jednom tak umím přepojit na druhý, nejlevnější domácí ústřednu 1linka/4pobočky jsme našel od 4000,- a to je moc, měl jsem představu tak 500,- :)

a pokud by se nic nenašlo tak aspoň nějaký bazmek, který umožní zazvonit z jednoho telefonu na druhý, aby ten druhý věděl že má zvednout sluchátko, protože já zevnitř nebo někdo zvenku mu chce něco říct.

to vše bez nutnosti tahat nové dráty nebo řešit nějaké bezdrátové zvonky atd.

nevíte někdo o něčem?

díky moc

Já bych potřeboval něco podobného. Zrušil jsem pevnou linku a zůstaly mi doma 4 telefony, v každé místnosti jeden. Mohla bych je nějak napájet, abych si mohl povídat s tím, kdo je v jiné místnosti?