Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakej Telefon ?

Ahoj, vybírám telefon a opravdu nevím který bude nejlepší. Nechci žádnou čínu ani nic takového podobného.. Telefon chci hlavně kvůli fotoaparátu a nejvíce kvůli navigaci (takže tyto 2 věci jsou pro mě hlavní) Klidně koupím i použitý telefon, s tím nemám problém.. cena max 3500,- .. děkuji moc za návrhy :-)

U toho HTC nevím jak je to s navigacemi (jako OS má Windows Mobile). Raději bych doporučil nějakou tu Nokii, třeba tu N96, co se týče výbavy tak je to parádní telefon. Jinak ano, novější Nokie mají navigaci i mapy zdarma a lze je tak užívat offline (třeba ta N95 to ještě zdarma nemá, ale stojí to asi jen 200 Kč/rok). Bližší info najdeš na webu Nokie.

Mozno Nokia N8, tou navigaciou sa velmi zuzil vyber a Nokii s dobrym fotakom a navigaciou nie je tak vela.

Inak som uz tu na fore zistil ze navigacia v mobile nevydrzi dlho, takze zalezi aj na tom ako dlho potrebujes navigaciu pouzivat, ci si ochotny ju vypinat a zapinat..