Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit ukládání na externí HDD zároveň i na disk C

Pripojuji k pocitaci externi hdd za ucelem zalohovani dat,kdyby doslo k nejake necekane chybe v pocitaci a nesly data vrátit zpatky…nebo bych udelala na notebooku nejakou blbost a chtěla třeba přeinstalovat systém,coz moc neumim,vždy se muze něco stat a tak ty data chci nejak aktualne zálohovat…když chci ulozit něco tak přes pocitac jdu na hdd a tam to ukladam.jak to udelat abych to mela ulozene vse na C a zaroven se to ukládalo na hdd? Dekuji

Ono se to vylučuje. Pokud by se to ukládalo zároveň tak pokud bys uděla na ntb nějakou chybu /něco smázla.../ tak by se to okamžitě smázlo na externím disku. Proto je lepší to zálohovat třeba každý den a do více záloh aby případně když se nějaký soubor poškodí aby se dal najít třeba v týden staré záloze.

Takové jednoduché zálohování je cobian backup.
Mě víc vyhovuje DirSync od archersoftu.

Windows7 mám...
takze to nejde udelat abych to mela zaroven na 2 mistech..asi vse budu ukladat na externi hdd pripojeny k pocitaci,a ten se doufam nepokazi.Jezdim na vikend domu a pripojuji to k jinemu pocitaci a pres tyden to mam pripojene k notebooku na koleji...