Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak změnit adresu domovské stránky?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, nainstalova jsem si program na virtuální mechaniky - alkohol soft, jenže problém je v tom, že po instalaci tohoto programu se mi změnila i domovská stránka na viz. http://search.conduit.com/?ctid=CT1098640&SearchSo urce=13 alkohol jsem odinstaloval, vždy když v možnostech firefoxu změním domovskou stránku na seznam.cz tak po zapnutí tohoto prohlížeče mi zase vyskočí ta stránka od alkohol, veškeré aplikace s tím spojené a lišty mám odinstalované, ale zobrazuje se mi to tam pořád. Nevíte někdo jak toto vyřešit? Díky

Když to nevypneš, jak píše lední brtník (nebudeš vědět co), tak můžeš zkusit počítač přelstít jako lstivý Afgánec. Nainstaluješ nějaké chránítko domovské stránky, nastavíš tam seznam a když to bude chtít něco změnit, vyskočí ti "co to chce změnit" a budeš to vědět a vypneš to v msconfig.
Chránit domovskou stránku umí třeba i Superantispyware
http://pc.poradna.net/a/view/380552-prohlednuti-po citace-na-skodnou-v-programu-superantispyware
viz bod 17 návodu. Rovnou si v tom i prohlédni stroj na škodnou.