Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Politý notebook HP Pavilion dv6-1435ec

Dobrý den, před chvílí jsem si polila opravdu trochou čaje (už vyhcladlým) levý okraj klávesnice (žádné klávesy, prostě jen okraj, i když to je možná horší...), monitor začal blikat, tak jsem notebook vypnula, vyndala jsem baterii a notebook otočila vzhůru nohama a chvíli sušila fénem. Teď nevím, co mám dělat, prosím poraďte, nesmím o něj přijít, na nový nemám:( Děkuji za každou odpověď. A že jsem kráva vím, nikdo mi to říkat nemusí:(

Děkuji všem za rady, zavolala jsem na pomoc taťkovi, nicméně jelikož nejsme odborníci, všechny kryty se nám nepodařilo oddělat a radši, než bychom ještě něco pokazili, půjdeme k odborníkovi, tak snad vše dobře dopadne, protože poslední dobou se nám nedaří vůbec nic a tohle by byla poslední kapka. Ještě jednou děkuji všem.

A byl ten čaj oslazeý ? Pokud ne bude asi stačit rozebrat a vysušit. Pokud jsi to vypla včas tak by to mohlo být nez následků.
Jen tak pro jistotu -myslím že jsi chápavá - baterii už tam nepřipojovat,donést zvlášť.