Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovany Steam ucet????

Zdravim, potrebujem radu.
Preinstalovaval som Win7 a teraz, ked som chcel nahrat hru Metro2033, tak mi to samozrejme vyhodilo prihlasku do mojho Steam uctu. Po zadany nicku a hesla mi to vypisalo nasledovne:

Tento ucet sluzby Steam byl zablokovan kvuli podezrele aktivite

a nejaky odkaz na stranku Steam Support, kde neviem co mam urobit.

Ako postupovat?? Co s tym robit??
Diky za rady mam tam par hier, ktore by som si este rad zahral a neplatil znova za ne?????

To je příliš obecné..

Českému Steamu nerozumím, "Tento ucet sluzby Steam byl zablokovan kvuli podezrele aktivite" mi nic neříká. Zkus přepnout účet do angličtiny, třeba jde o tohle: https://support.steampowered.com/kb_article.php?re f=5406-WFZC-5519

Podívej se dole na tom odkaze: je to to, co ti Steam píše? Pokud ano, projdi si body, proč to mohlo nastat (neumíš-li anglicky, google translator ti pomůže), posuď, zda jsi něco neporušil - a pokud ne, prostě jim napiš.

Ano, je to možné. Lumpárny netolerují:

There is a Zero-Tolerance policy for any violations of the Steam Subscriber Agreement and Online Code of Conduct.

Navíc by si měl každý svůj účet chránit před únosem, protože:

In the event that a hijacked Steam account is banned by the Valve Anti-Cheat System, Steam Support can not remove the ban.