Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHPBB3 Všeobecná chyba

Čau,nevim co dělat,ale odinstaloval jsem styl základní prosilver a nenahradil novým a píše to při načtení Všeobecná chyba Could not get style data,dal jsem do style styl prosilver,ale pořád nic.
Díky

Neznám nové phpBB, ale třeba se musí nainstalovat. Proč jsi ho odinstaloval? Bavíme se o instalaci stylu v administračním rozhraní phpBB?
Pokud ano a v tom foru ještě nic nemáš a ani se nedostaneš do admina, bude asi nejjednodušší, zjistit, ve které tabulce je ten styl napsaný a dopsat jej v phpmyadminu, případně tabulky smazat a nainstalovat celé znovu.