Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Archicad 14 neodpovídá

Dobrý den, prosím o radu ohledně Archicadu 14.
Dnes jsem si ho stáhla z myarchicad.com s funkčním ID i sériovým číslem, které jsem dostala ve škole. S instalací není problém, ale při spouštění se kolem obrázku, který se při startu AC 14 objevuje, udělá černý rámeček a program dále nereaguje.

Mám Windows 7, 64 bit.

Prosím o radu, jak program zprovoznit. Předem děkuji.

záleží ktorú konkrétnu verziu si si stiahla,či student alebo school verziu,každá má svoju samostatnú aktiváciu,problém môže v konečnom dôsledku spôsobovať aj nekompatibilný ovládač grafického hardwaru alebo jeho nedostatočná konfigurácia.....

pokial prebehla aktivácia korektne,tak problém bude pravdepodobne v ovládači grafickej karty-pokial máš integrovanú grafiku,je to známy problém,že software padá alebo vykazuje iné abnormality,doporučované je aktualizovať ovládače a doporučované je použiť zostavu so samostatnou grafickou kartou s openGL ovládačom....prípadne ešte skúsiť spustiť program pomocou ponuky "spustiť ako administrator"-/pravým tlačítkom myši kliknúť na príslušný exe súbor a vybrať volbu z ponuky/,integrovaný UAC vo win7 môže za určitých okolností takisto brániť v korektnom spustení programu