Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s minimalizovaním...

Zdravim,

Můj problém je následující: Když spustím programy (BSPlayer,qip a dokonce i Správce úloh) se mi otevřou, ale nezobrazí! Pro objasnění se mi otevřou dole v liště, ale nejdou jakoby otevřít, jsou stále "minimalizovány"...je to na 99% nějakým proklatým virem...AVAST a MALLWAREBYTES mi nic nenašli,projel jsem to i CCleanerem a furt nic...poraďte někdo :-(

Tak jsem si stáhl ten kaspersky a dělá to samé. Zapnu ho a vše OK. Zapnu test a vše OK. Ale když jsem se chtěl podívat kolik uběhlo procent, tak mi to nenaskočí, je zkrátka stále minimalizován :-(...teď si vzpomínám že jsem instaloval Service Pack 1 na Windows 7....mohlo by to být i tím....takže nějaké jiné rady :-(