Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s výměnou RAM

Dobrý den,
svůjproblém jsemjiž popisoval na této stránce:
http://www.poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/162 48-ram-vymena-chyba.html

Jinak ( Dobrý den,
rozhodl jsem se vyměnit svoji paměť ( 2x1GB 667Mhz, DDR2, CL5-kingston) za 2x2GB 667Mhz, DDR2, CL5 -kingston(2gb-so-dimm-ddr2-d71261.htm).
Ntb. zn. Acer Extensa 5620Z. Zákl deska acer extensa 5620 ( acerp…ensa5620/Extensa5620sp2.shtml)
Problém je v to, že to vymění jde počítač spustit pouze s celkovou RAM 2GB!(ať kombinuji RAMky jakkoliv tak max 2GB! - jinak vzdy pri bootovaní zobrazní "obrazovky smrti".
Přitom podle inf o zákl. desce má jít rozšířit až na 4GB!
Můžete poradit?
Děkuji
Lukáš B.)

Prosím o přečtení a nejlépe nějakou radu :)
Předem mockrát děkuji ;)

díval jsem se aby byli kompatibilní

Kam ses díval? To by mě zajímalo. Jestli myslíš parametry RAM modulu, tak ty nic nevypovídají o kompatibilitě.

Odkaz dát nemůžu, protože ho neznám. Souhlasím s odstavcem uvedeným na Alze:

Před zakoupením modulu doporučujeme přinést Váš notebook do našeho skladu na výdej zboží a nechat paměť otestovat. Vzhledem k možné nekompatibilitě předejdete zbytečnému vracení zboží. Kvůli celkovému množství nabízených notebooků i paměťových modulů nejsme schopni garantovat funkčnost bez řádného otestování. Služba „montáž/testování“ je zpoplatněna.