Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevlastní video na YouTube

Zdravím

Je nějak možné, aby se mi v seznamu nahraných videí na youtube objevilo video, které jsem nikdy nenahrával a navíc s datem 1.1.2011 ? Na tom účtu jsem už dlouho nebyl a nevím, kdy se to tam vzalo, ale vím, že to video jsem já nenahrával, nikdy jsem nic nenahrával...

No na heslo dbám... mám 14 místné a mám malá i velká písmena a čísla... propletené, nedává to žádný smysl pamatuju si to mechanickou pamětí...
A zvláštní je, že to video bylo nahrané na silvestra - 1.1.2011

takže tady vlastně nikdo neumí poradit, jen se musí každý navážet... to si budu pamatovat.
dík, vše co jsem potřeboval vědět - až na řešení mého problému - už vím... mějte se a hodně zkažených nálad od případných návštěvníků této poradny do budoucna!

A004