Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Java v internetovém bankovnictví

Dobrý den,
mám takový problém mám pc čerstvě po reinstalu Windowsu 7. Když jsem se zkoušel připojit na portál mojebanka.cz tak mi to napsalo (používám google Chrome) že nemám plugin Java jestli ho chci nainstalovat. Po instalaci a opětovném puštění portálu a kliknutím na "Moje Banka on-line" se po chvíli google chrome zasekne vyhodí to hlášku že Java. Nevíte někdo prosím co by s tím mohlo být? Na notebooku mám windows 7 a chrome taky a jede to bez problémů.

Jo, Java a internet banking, v súčastnosti zrejme najsprávnejšia kombinácia ....

... bez­peč­nos­tné ne­dos­tat­ky sa na­chá­dza­jú vo ver­ziách Ja­va Run­ti­me En­vi­ron­ment (JRE) 1.7 a nes­kor­ších.

exploi­ty vy­uží­va­li pay­load pre Win­dows (sú­bo­ry EXE), .. tie­to bez­peč­nos­tné di­ery mož­no vy­užiť aj na na­pad­nu­tie po­čí­ta­čov s Li­nuxom či Mac OS X. Zra­ni­teľ­né sú všet­ky pre­hlia­da­če s nain­šta­lo­va­nou Ja­vou v kri­tic­kých ver­ziách .... efek­ti­vi­ta exploi­tu je 100 % (nie je ne­vyh­nut­né ob­chá­dzať ASLR) a ne­zá­le­ží na pre­hliadači

Niektoré firmy doporučujú kompletnú odinštalaciu Javy.