Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera nejde správně

-- Prosím o radu ohledně Opery 8.54, mám s ní následující problémy:

1) Velmi často stává, že na chvíli "zamrzne". Nemůžu na nic kliknout, rolovat stránku, atd. Po chvíli (5-10 sekund) je všechno zase OK a můžu pracovat.

2) Další problém je snad ještě horší - vůbec nemůžu v Opeře psát, jakoby klávesnice vůbec nereagovala. Když chci cokoliv napsat (příspěvek, mail, adresu), musím to nejdřív napsat v poznámkovém bloku a potom copy & paste :-D. Asi si umíte představit, jak to to otravné. Nejsou používat ani klávesové zkratky, F12 pro rychlé nastavení, CTRL + TAB, atd.

THX

No trošku pôjdem z iného súdka, ale za zmienku to stojí. Možno ti Opera pristupuje k disku, ktorý je vypnutý a počas toho "zamrznutia" sa roztáča. Mám v počítači 2 disky a mám nastavené, aby sa po 15 minútach vypínali. Ten druhý je čisto s dátami a často sa vypína. Občas k nemu pristupuje nejaký program a vtedy mi to zmrzne na pár sekúnd. Ale skôr myslím, že problém máš v niečom inom.

-- Vždycky mi Opera jela bez problémů, ale až teď to začala dělat. Ještě ráno jsem ten problém měl, přes den PC běžel, ale když jsem k němu odpoledne sedl, tak problém zničehonic zmizel, všechno jede ::) Tak nevím, co to bylo a jestli se to ještě objeví. Radši abych snad ten počítač nevypínal :-D