Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno mp4 - video z kamery bez zvuku

Zdravím,
mám natočené HD video v .mp4(AVCHD). Media Player Classic (nejnovější) mi ale nepřehraje zvuk, pouze obraz. Windowsáckej přehrávač taky ne, ale přitom ve střižně (Sony Vegas) vše funguje jak má...
Čím to je? Nechce se mi instalovat na zkoušku jiné přehrávače, abych zjistil který to umí - po tom je moc balastu v PC.
Proč neumí MPC přehrát .mp4 soubor správně? Nebo co tu můžu mít pojebanýho?
Díky za pomoc.

Tohle vypadlo k audiu:

Audio
ID : 2
Format : PCM
Format settings, Endianness : Big
Format settings, Sign : Signed
Codec ID : twos
Duration : 13s 200ms
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 1 536 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 48.0 KHz
Bit depth : 16 bits
Stream size : 2.42 MiB (6%)
Language : English
Encoded date : UTC 2011-10-24 08:22:17
Tagged date : UTC 2011-10-24 08:22:17