Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC s TV

Zdravím lidi! Mám tu menší problém a to sice: Mám grafárnu geforce gts 250 a potřeboval bych jí propojít s mojí televizí.. a v čem je problém? Na grafice mám hdmi a na tv ne :-/ chtěl jsem to propojit přes scart nebo přes ty barevný čudlíky :)) ale to asi nebude možné protože ten konvertor se mi nechce kupovat. Nevíte jestly by to nešlo nějak vyřešit ? já našel tohle ale nejsem si jistej jestly by to jelo.. kdo se vyznáte pls napište :) http://www.alza.cz/redukce-dvi-component-vga-d9204 4.htm a kramer-vga-cinch ... -0-9-metru moc vás prosím o pomoc :D a předem díky za odpovědi.. a o buzeraci se tu neprosím.

není :D sorry, ale televizi mám nějakou od philipsu nevím přesně typ :-/ vím že vzadu je scart a v pravo ty cinche možná je v zadu ještě něco .. zkusím průzkum a pak dám echo :D snad to nějak půjde rozjet .. kdyby na tý tv bylo hdmi tak už jedu, ale není no. :-/