Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung tv registrace

mám poslední den co si mlžu rozšířit záruku na tv od samsungu, ale nějak se mi to nedaří..když zadávám číslo modelu tak mi to pořád nečjde.. nevítě někdo co s tím? prosím rychle, spěchá to

Ja sa tu cely cas z teba snazim dostat typove oznacenie toho modelu. Ked tam zadas prve pismena modelu a znak * a nenajde to nic tak im to proste nefunguje. Mas k tomu vobec nejaky certifikat rozsirenej zaruky?
P.S> mozes sa stazovat predajcovi alebo rovno niekde do samsungu, ked tam maju nejake telefony. Vseobecne kedze to nevyp[lyva zo zakona ale je to len dobrocinna cinnost to moze byt aj len odrb a stejne nedostanes ziadnu dodatocnu zaruku :)

Na SK/CZ trhu sa rozsirit zaruka Samsungu da, ale len na bielu techniku (mikrovlnka, pracka, chladnicka...mimochodom, okrem pracok doporucujem...), na ostatne veci nie... Mozno mas v ruke nejaky univerzalny papier co pchali niekedy do vsetkeho... a mimochodom, aj s tou bielou technikou by som si to rozmyslel...