Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit programy

Dobrý den. Přes noc jsem nechal jet na počítači avast antivirusus a taky čištění volného místa na disku v c cleaner. To čištění jsem nakonec přerušil. Avast našel 3 zavirované soubory. Dva jsem dal do truhly a se třetím nic udělat nešlo (nebyl nalezen). Restartoval jsem počítač a najednu nejdou spustit žádné programy. Ani se nespustí automaticky při startu systému (včetně avastu). A nejen že nejdou programy, ale když kliknu na možnost obnova systému, nic se neděje. Jeniné programy co zatím vím že jdou je c cleaner a 64bitová verze internet explorer. Prosím nevíte někdo co s tím nebo jak jinak se dá obnovit počítač? Mám Windows 7 64bit

Hmm tak dnes se miá stalo naprosto to samé, spustil jsem si test v avastu, našel 3 soubory (jeden z nich kernel.dll) pak sem si ještě spustil čištění v C Cleaneru a od té doby je ccleaner jediný co spustim.