
Packard Bell EasyNote LJ65-CU-630CZ
Zdravím,
chci se zeptat, zda tento ntb i značka ntb jestli je dobrá popř. by jste mi doporučili něco jiného.. mé požadavky jsou: officy, net, filmy, hudba
Diky :o)
ODKAZ na ntb:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 812GZ00012T2
packard bell je shitová divize shitového aceru. tato značka je jen vyhazováním peněz.
kup si něco lehce přenosného (13-14" displej), nemusí to mít dvd mechaniku (tu si kdyžtak dokoupíš externí).
jestli ti záleží na výdrži, vem něco s integrovanou grafikou, bohatě stačí na "kancelářské" využití.
rozkliknul jsem tvůj odkaz - ty se chceš tahat s 17" krámem co samotný váží 3.3kg? měříš 180cm a vážíš 80kg a jsi zvyklá denně chodit s krosnou?
Jo máš recht...tak chápu že to má tolik kg.. tak třeba 15ka by byla už v poho ne?? Chtěla bych prostě něco z alfacomp.cz tak jestli mi můžeš dle mých parametrů něco vybrat... ale nechci černou barvu notasu .. tak do 12tis... ps: měřím 170cm a mám 50kg ;)
já být 50kg ženskou, tak i na 15" notebook kašlu. má to s brašnou přes 3kg a to už se pěkně pronese.
nabídka (či spíš móda) se furt mění, někdy jsou na trhu i rozumné přenosnější modely kolem 13-14" = odlehčené modely často bez dvd, a vždy bez numerického bloku. za rozumnou cenu je slabý výběr: 12.5" samsung, 1.5kg
výrobce acer zrovna nemusím, díky dvd se na váze moc neušetřilo: 13.3".
lenovo má v nabídce dražší 13.3" červený, a pro chovatele brtníků ještě jeden s výdrží "až 7h".
jindy mají útlum a výrobci dělají buď malé 11-12" nevýkonné netbooky, nebo 15.6" širokoúhlé mrchy - za dostupnou cenu mívají stejně bídný počet řádků displeje (1366*768).
zmíněná kancelářská řada hp probook většinou mívá i numerickou klávesnici, uživatelé excelu ji ocení. ale jak říkám, pronese se to.
doporučil bych použít ten alzácký vyhledávač podle parametrů, a pak si to objednat v alfě.