Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem googleupdater.exe - povolit?

Dnes mi len tak firewall ukazal okno ze googleupdater.exe sa pokusa pripojit k inetetu, uz davno som nic od Google neinstaloval, aj ked nieco starsie sa najde. Mozem to povolit?

Snazil som sa najst nieco cez google, ale neuspesne (nasiel som googleupdate.exe, takze koli tomu "er" ho podozrievam).

Eexistuje nejaky zoznam bezpecnych a nebezpecnych programov, exe aplikacii aby si uzivatel mohol overit ci je bezpecne danu aplikaciu povolit vo firewall-e?

Dakujem.

Seznam samozrejme procesu existuje. Bud ruzne hledej po netu nebo je maji placeny bezpecnostni baliky, kde je za tebe hledaji jini. Treba norton, comodo nebo kaspersky atd. Ty znamy a duveryhodny nebo ktery maji digitalni podpis pak nemusis vubec hlidat.