Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s integrovanou zvukarnou

jendou kdyz sem si pustel film tak mi vypad zvuk proste jen tak a zkousel jsem preinstalovat drivery ale nezabralo to. zakladni deska je asus shutlle an35/400
tak sem si koupi novou genius sm 5.1 fungovala 1 den ale prestala a funguje uz jen na pisnicky. Ale tady se to nestalo jen tak to sem jednou zapinal pocitac a najela mi kontrola konzistence disku a po chvili sem jen sledoval nekoncici slopec ostranovanych souboru prej osamocenych a potom uz nefungovala.
aZase sem zkousel reinstalovat drivery zese nic. ale kdyz sem projizdel pruvodce pridanim noveho harwearu tak sem si vsiml ze u int. zvukarny je vykricnik tak sem to skusil nainstalovat ale objevila se chybova hlaska jeji screen prikladam. mohl by ste mi nekdo poradit co s tim a hlavne nerikejte novou zakladovku jen chci vedet jestli to jde nejak opravit. http://imageshack.us/photo/my-images/4/chybovhlen. png/

myslim ze pokrok ta zvukarna konecne funguje akorat ji pri kazdym zapnuti pocitace musim reinstalovat drivery protoze se pri vypinani podle me neco stane s tim driverem a druhy den zas nejede takze musim reins. nedalo by se to nak vyresit abych nemusel porad odinstalovavat a nainstalovavat drivery?