Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 7 starter a extereni monitor

Zdravim,

da se netbook pouzit jako zdroj pro zobrazeni na projektoru? V soucasnosti vsechny netbooky obsahuji uz jen Win7 Starter, ktery ma jista omezeni pro "druhy monitor". Bohuzel si nejsem jist jake.

Predpokladam rozliseni 800x600 a 1024x768, promitani obrazku, prezentaci, pripadne nejakeho obycejneho videa.

Pujde k tomu netbook s W7S pouzit? Jinak receno - podporuji Win7 Starter klonovani obrazu?

Diky.

Jasne. Osobne vlastnim http://www.alza.sk/asus-eee-tablet-pc-t101mt-bily- d259956.htm ale to by si asi nechcel. Acery vypisovat odmietam a potom je tu HPcko hp-mini-5103-d189433.htm a verzia bez OS hp-mini-5103-d184206.htm
Na SK Alze toho moc nemame, v CZ by si mohol najst verzie bezOS/7HP znacky Lenovo, Sony a snad aj nieco od Dellu
Osobne by som siel do verzie bez OS a crackol si tam Xpcko. Win7 ma casto privadza do rozpakov, o predinstalovanom sajrajte ani nehovorim.
A urcite 2GB.
Ak chces nieco lacne iba na prezentacie tak prosim, ale vykon od toho ROZHODNE necakaj

Obavam se, ze klonovani nepujde..
Q: However, I am unsure about the lack of multiple monitor support. What exactly does this mean?

A: If your netbook has an external VGA, the hardware will switch to that as the primary display. It will not use both.