Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční internet přes wifi

Dobrý den,
koupil jsem si router TP-link TL-WR340GD po zapojení přes kabel internet v počítači běží ale můj problém spočívá v tom že se nemohu připojit na internet přes wifi.(připojit potřebuji telefon z androidem HTC sensation)Telefon najde wifi a připojí se ale internet nefunguje.Bohužel nemám jiný přístroj třeba ntb. abych to vyzkoušel jestli to běží a jen telefon se nepřipojí.Ale v práci se přes wifi bez problémů připojím na net.
Děkuji všem za rady a návrhy.

Jak máš v routeru nastavené šifrování? Zrovna včera jsem řešil u zákoša podobný problém (na stejném routeru) - chytrý Samsung vehementně odmítal připojení skrz WPA-PSK/WPA2-PSK, Encryption na "automatic". Až když jsem natvrdo zvolil Version : VPA2-PSK a Encryption: AES, tak se to chytlo. Zkus.