Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sdílení dat

Dobrý den,
chci se opat jak udelat sdílení dat mezi 3 počítače.....Vim že to jde nejak prez sít, ale je to bezpečné ?
Děkuji...

to může i nemusí být spolehlivé, já toto moc nerad.
když si otevřeš soubor ze síťového disku a dáš uložit, přepíše ti zas původní soubor na síti, tak jak to chceš.

rizikové je to v případě, že některý uživatel je nemehlo a ten soubor zničí - přepíše ho jen polovinou obsahu, nadělá v něm nesmyslné změny. díky editování z jednoho síťového místa nemáš žádnou (lokální čerstvou) zálohu toho souboru, a můžeš přijít o někdy nenahraditelný obsah.