Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D film z PC do 3D televize pomocí HDMI

Dobrý den, mám problém s puštěním 3D filmu přes HDMI. Když připojím HDMI kabel k televizi, tak vše jede jak má, obraz sám změní rozlišení na 1920x1080 pixelů, ale po straně má televize ještě z každé strany cca 2 cm černý okraj. Když pustím normální 2D film, tak je taky vše OK(kromě toho okraje, ten je tam pořád), ale když na PC pustím 3D film (half SBS) a na televizi navolím režim, tak aby správně toto 3D přehrála, tak to sice složí dohromady, ale oba obrazy jsou od sebe asi 5 - 7 cm vzdálené, takže člověk nemůže pořádně zaostřit, když se to snažím na televizi "vylepšit" tak ty obrazy k sobě dostanu maximálně na vzdálenost 3-4 cm a to je také hodně, takže buď člověk vidí duchy nebo musí ostřit tak, že ho za 3 minuty bolí oči. Televize to je LG 42lw4500, kabel je ve verzi 1.4 tedy high speed hdmi cable with ethernet, takže by 3D podporovat měl, filmy pouštím z notebooku Asus X61SL s ATI GK HD 4570. PS: Když film pustím přes USB v televizi, tak to složí dohromady správně. Všem předem děkuji za odpověď.

Už jsem na to přišel, stáhnul jsem si http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/multimedia lni_prehravace/media-player-classic/ a když v tom spustím film v 3D, tak je pořád normálně rozjetej těch 7 cm, ale dá se to doladit zvětšením, či zmenšení videa num, klávesami 9 a 1. Není to moc náročný přehrávač, takže to zvládne i horší procesor. Chce si s tím prostě jednom pohrát PS: Grafika na to nemá vliv, když ti přenese to video normálně do TV, tak s tím nebudeš mít problémy. Doufám, že to pomůže.