Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows

Zdravím mám neustálý problém s instalací windows..at je to Win7 či XP neustále to padá instalace se nainstaluje jede další den zapnu pc a je to fuč chybí soubory system32 a je to beznadějně ztraceno co se xp týče..co se týče Win 7 ani se nedostanu do konečné fáze instalace pokaždé se objeví chyba někde jinde at na začátku konci prostředku ..pokaždé něco jiného..zajímalo by mě čím by to mohlo být jestly třeba ne harddiskem co bych měl udělat?? předem díky za odpověd
Změna předmětu, původně: Problém s instalací (Kráťa)

To nebude problem s instalaci. Sám o sobě operační systém z počítače nezmizí.
Pokud nenapíšeš nic o chybách, které se objevují, ani o počítači, na který se snažíš instalovat, pak těžko dostaneš konkrétní odpověď.

Pokud je to koupené PC, odnes to tam, kde jsi to koupil a nech si systém nainstalovat do původního stavu.

Zkusil jsem nebýt líný a objevil na googlu v čem je můj problém neinstaloval jsem windows na primární disk..ale ted se mi stane že když nainstaluju win 7 napíše mi to chybu že chybí system32/drivers..co stím? někdo mi poradil že mám nainstalovat ovladače než dám instalovat win7?co je na tom pravdy? prosil bych o radu předem díky

Zase to odešlo .. zkoušel jsem instalovat linux napsalo mi to chyba při zápis dat na HDD..pravděpodobně mám něco s HDD ale nejsem si tím jsitý abych si nekoupil nový a ono to potom nešlo.. neníněaký způsob jak zjistit co přesně mi blbne vtom počítači?

NO dal jsem si harddisk ke kámošovi a ten mi ho projel na jednom kompu mu to nenaběhlo vůbec a na druhém po skenu asi 180 poškozených sektorů a něak 178 ještě něco snima tak to bude tím :D paměti RAM jsou doufám vpořádku...díky všem co se zůčastnily..všem přeju hezký zbytek večera díky moc