Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkušenosti s ntb Toshiba

Dobrý večer, zvažuji koupit noťas a sháním informace, líbil by se mi nějaký ntb od toshiby a zajímají mě vaše zkušenosti s touto značkou a poruchovost, servis, prodloužená záruka atd

Já dobrý, mám 5let starou Toshibu a bez problému. Ale nevím jak je na tom tet, během pěti let se může změnit lecos. Taky záleží na jaký kus narazíš, když budeš mít kliku vydrží tě třeba těch pět let a když kliku nebudeš mít tak se tě pojebe těsně po záruce. A ještě záleží na modelu, pokud chceš něco levného tak to jedno co koupíš za značku, všechno je to na jedno brdo.