Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neobjevují se soubory na ploše

Ahoj prosím o radu čím to je.Při stahování z internetu si (písničky,filmy)soubory ukládám na ploše.Někdy se mi stane že tam ty soubory nevidím.když se podívám do složky "Plocha" co vše obsahuje,tak tam ty stažené soubory mám.Musím si je zkopírovat jinam a pak je zase vrátit na plochu.Snad jsem to napsala SROZUMITELNĚ.Prosím o radu děkuji předem

na plochu si dej jen zástupce na ten stahovací adresář, jak ti píše kolega.
všechny normální prohlížeče umí změnit umístění pro stahování.

na systémový disk c: se nedávají žádná pracovní data, dokumenty - ani do tzv. profilu uživatele, ani na plochu.
data patří na d: