Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nelze spustit

Dobrý den mám problém s notebookem Toshiba Satellite A300. Včera jsem se ho pokoušela zapnout a nepovedlo se mi ho rozjet. Nejprve to vypadalo, že se normálně načítá, potom mu zmodrala obrazovka (byl na ní bílý anglický text), ten za chvíli zmizel a obrazovka zčernala a objevil se tam zase nějaký text a byl tam dlouho, potom to zmizelo a vypadalo to, že se načítá, ale zase se to opakovalo a takhle to proběhlo asi 15x dokola, pak jsem to vypla.

Nevím co s tím mám dělat, mohl by mi prosím někdo poradit??? Stalo se vám taky něco podobného??? Nevíte co s ním je?

Za případné rady moc děkuji.

Když se něco stalo, tak se sám restartovat nezačal, to jsem vždycky musela zahájit já, takže to tam asi přednastavený nebude. Tu modrou obrazovku nejde vyfotit, je tam jenom pár vteřin a ta černá se strašně rychle mění, píše se na ní, že se něco opravuje, pak se to ztratí a znovu se to celý opakuje. Nenačte mi to ani tu úvodní obrazovku, kde jsou na vybrání uživatelský účty.

Je nějaká šance, že se mi z toho notebooku podaří dostat nějaký soubory???

Ked sa to furt opakuje tak ho predsa raz stihnes precist :) Dolezite je len cislo vo vrchnej casti napr. 0x0000neco a pripadne nejake jedno slovo s velkymi pismenami a podtrzitkami napr. IRQL_LESS_OR_EQUAL apod. a dole na obrazovke je mozne ze budes mat nejake .dll alebo .sys v ktorom to nastalo.

Druha moznost je tesne pred objavenim loga Win mackaj klavesu F8 (alebo ked sa to restartuje tak mas v tej ponuke na ciernej obrazovke) zvol nudzovy rezim. Ten nabehne?

V BIOSe skontroluj SATA mode, ci sa ti nezaplo AHCI (nezdochla ti nahodou baterka ze by sa resetli nastavenia BIOSu?)