Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přemapování kláves bez restartu

Do jedné hry potřebuju změnit klávesu J na klávesu G, našel jsem si program který to umí, ale tam je nutnost restartu a to je pro mě nepřijatelné. Víte o něčem co by nepotřebovalo restart a fungovalo to například jako ty programy na klávesové zkratky, že by se pak tedy písmeno G stisklo "zkratkouů - písmenem J?

Dík.

- nastav si v menu cestinu
- stlac tlacidlo [vlozit]
- do prveho pola zadaj: J
- do pola Prikaz zadaj: Makro aktivnímu oknu
- do pola Parametry: g nazovhry.exe (nazovhry.exe nahrad nazvom hry, nazov suboru najdes ak kliknes na odkaz hry na ploche pravym tl. mysi, zvolis vlastnosti, pole "Ciel")

Takto sa dane klavesy zmenia len v danej hre, nebudes musiet program zapina a vypinat.

Pri prvom spusteni a zvoleni prveho prikazu program sam otvori okno kde bude chciet ulozit konfiguraciu, zvol cestu a nazov suboru, moze byt v priecinku HotkeyP.

Viac je v napovede, v Cestine, po zvoleni prikazu a kliknuti na tl. "Napoveda" sa otori napoveda na mieste kde je vysvetleny dany prikaz, takze to netreba hladat.